| bogdanx7 a întrebat:

E o melodie in reclama la prigat de portocale-chef de viata; e instrumentala si am mai auzit-o in scene de actiune sau cand se intampla actiuni una dupa alta, repede prin filme... stiu ca e o exprimare nasoala, dar nu stiu cum altcumva sa zic laughing
cine stie cum se cheama melodia? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Motrescu_1986 a răspuns:

Salut.Dacă e vorba de melodia care apare şi în reclama Orange pentru EURO 2012 este vorba de In the Hall of the Mountain King ( Peer Gynt) de Edvard Grieg. Căuta - ţi aceasta pe YouTube şi ar trebui să apară un clip scurt de 2 minute şi 39 de secunde. O zi bună!

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru Alexandru_Motrescu_1986):

Omule esti genial, asta era, sper sa o vada si amicul meu bogdanx7

7 răspunsuri:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Stiu si eu melodie, dar numele nu il stiu sad

| bogdanx7 explică (pentru AndyAndrey35):

Daca afli sa imi zici si mie happy

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru bogdanx7):

Da nici reclama pe net nu-i intreaba un prof de muzica big grin si duap zi-mi

| bogdanx7 explică (pentru AndyAndrey35):

Nu e ca am cautat-o si eu sad
daca aflu scriuhappy

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru bogdanx7):

Off ca e enervanta situatia, acum cand ca aveam nevoie de profu de muzica crying

| sorayna a răspuns:

Daa, e super melodia si noua reclama Prigat iti da un chef de viata...happy