| Christinex a întrebat:

E o melodie, nu stiu cum se cheama. Deci in videoclip e vorba despre unu care moare inecat si... sufletul lui iese din apa, si se petrece un fel de ritual si el este pictat pe fata ca un mort. si danseaza alea alea, apoi se stinge definitiv. Numele parca era "santana " ala care o canta... nu stiu sigur. Se dadea anul trecut la U tv non stop. era o melodie lenta, trista si iti aducea pacea in suflet

1 răspuns:
| JhonDoue a răspuns:

Salut am gasit aici un articol care te poate ajuta si daca mai intampina si altii situatia asta le va fi de ajutor eu asa am gasit aricolul este acesta: https://eversuri.com/......u-cuvinte/