| eushatat a întrebat:

E o melodie si nu imi aduc aminte cum se numea zicea ce va de o sticla de vin iar la vin lungea zicea vinnnnn ceva de viata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Eu n-am nevoie de bani, nici de masini,... nu vreau sa ma plang ca viata-i un chin, sa stau sa ma-nec intr-o sticla de viiinn..."
Asta? Pentru ca recunosc, am avut o slabiciune pentru melodia asta, demult.
http://www.youtube.com/watch?v=mRAKCktRD_w

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Karma - Râpa?

| Ochiverzui a răspuns:

Keo- liber

| eushatat explică:

Nu nu este nici karma-rapa, nici cealalta

| Laura a răspuns (pentru eushatat):

Pardon, mă gândeam la altceva, este cântată de Roza Vânturilor, nu de Karma.