| FlorinDiablo a întrebat:

E o melodie sinistra care se pune de obicei cand sunt prezentate filmulete cu OZN uri stiti cumva cum se numeste sau destre pe e vorba?

Răspuns Câştigător
| EmmaShefferd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fWjLzeBrYLQ asta trebuie sa fie

2 răspunsuri:
| SecretColors a răspuns:

Melodia pe care o cauti si este sinistra se numeste ''X-files theme music''winking scrie pe youtube Baftawinking

| flaviusles222 a răspuns:

Stiu melodia si am gasit-o pe gta san andreas myths ori san andreas myths music! Mai cuta tu pe acolo poate gasesti