| JahBondaru a întrebat:

E o reclamă pe național la filmul Cursa. Știe cineva cum se numeste melodia de la reclama?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titlul original al filmului sau link cu reclama! sau macar numele unui actor, actiunea filmului...

| JahBondaru explică (pentru anonim_4396):

Nu are legătură cu filmul. Apar mai multe filme ca reclamă pe national tv iar primul film este "Cursa", dar melodia de pe fundal e pusă pe parcursul tuturor reclamelor de cei de la national, o melodie rock este.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JahBondaru):

Pe bune? cei care pun astfel de intrebari rar isi primesc raspunsul! cine crezi ca-ti citeste tie intrebarea si apoi sa urmareasca probabil 1 zi intreaga National TV ca prinda reclama ca apoi sa mai si decopere melodia? Slabe sanse... Succes!

| BlackOrchid a răspuns:

AM GASIT MELODIA!
http://youtu.be/HH502FRfJqg