| infectieacuta a întrebat:

E tare sau nu? Only for Metalheads. http://www.youtube.com/watch?v=iChvmZ_B3rc

Răspuns Câştigător
| DaveMustaine a răspuns:

Ce pot sa spun? sunt fascinata
\m/

10 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Degeaba a scris Udăn nuvela aia că nimic n-a rezolvat.
Justin bieber rocks! \m/

| Vans a răspuns:

Nu v-ati saturat sa tot veniti cu melodiile cele mai cunoscute ale unei trupe? Si de unde atat aroganta cu only for metalheads?

| infectieacuta explică (pentru Vans):

Cele mai cunoscute? laughing E o piesa pe care am gasit-o pe YouTube si pe care am vrut sa o impartasesc si celorlalti care asculta heavy metal, ca sa nu se inteleaga ca e vreun gen manele sau pop, am scris Only for Metalheads, adica e o piesa metal. Te-ai lamurit?

| Vans a răspuns (pentru infectieacuta):

Lamurita am fost de la inceput, domnule metalist.

| infectieacuta explică (pentru Vans):

Ok... laughing

| Dragonfly6 a răspuns:

No comment.

| infectieacuta explică (pentru DaveMustaine):

Stiu albumu. E destul de bun pe langa altele doua pe care le-am ascultam Annihilation of the Wicked si Ithyphalic laughing