| lLarRyil a întrebat:

Ellow! fratilor mai stiti cantareti de Hip-Hop in afara de Spike si Guess Who? Dau Funda la cei mai tari cantaretibig grin

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Voi mai pune şi eu alţi cântăreţi şi alte trupe care nu au fost amintite:
Ceilalţi ( o trupă în care se află Cretzu, Horia şi Vikloth - am scris şi membrii pentru că au albume solo care sunt la fel de drăguţe ca şi cele împreună)
Frătziman
iRonic
Katana
Steleverzi
Oza şi Rebel Monk
Nasta
Raparta
Rimmer
Scooby
R.A.C.L.A. (e o trupă, nu mai ştiu dacă acum există, ultima dată a fost în ea Rimaru şi Connect-R. Da Connect-R, ai văzut bine)
Grupul de rezistenţă - aşa se numeşte trupa - (Naighba, Stoe Toxxic, K-Gula, DJ Undoo, DJ Dox şi Brugner)
Ryu
Rappa
Dagga
Getto-Dacii (ăştia sunt vechi de tot, însă la vremea lor erau super)
KST
.
Ăştia sunt ceva mai necunoscuţi decât cei amintiţi de restul. Mai sunt o grămadă mare, însă majoritatea sunt obscuri. I-am scris pe cei care îmi mai plac şi mie.

8 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Arssura

Vescan

Bitza

Nane

Camuflaj

Grasu XXL

Baboi

| FanMJJ a răspuns:

Eminem, grasu xxl, jay-z, 2pac,

| dudutm a răspuns:

Parazitii, BUG Mafia, Grasu xxl, Doc, Deliric, Vlad Dobrescu, CEDRY2K, Nimeni Altu', Nane, Sisu, Carbon

| gaby12_1342 a răspuns:

Nane e cel mai tarewinking

| EpicName a răspuns:

B. o. B si Eminem cred ca are cateva piese hip-hop

| LaurA_2122 a răspuns:

DOC
Criss Blaziny
Cedry2k
Bitza
Maximilian
Rappy
Cumicu
Arssura
Vescan
Raku
Nimeni Altu
V. D
Cheloo
Ombladon
Specii
Veritasaga
Grasu xxl
Kazi Ploae
Butch
Deliric 1
Zeppelin
Praetor
Bibanu
Camuflaj
Zale
Sisu
Uzzy
Mr. Levy

| vd15 a răspuns:

Sunt curios cati ascultati vd, cedry2k sau carbon...ati uitat sa ii luati de pe net pe aforic,dragonu,leasa dragos,ctc,sisu, c.i.a, kryp si multi altii... fundita?big grin