| LostInDreams a întrebat:

EOO! Sunt fani tokio hotel pe aici? ce melodii va place cel mai mult de la ei? e adevarat ca pe 18 scoate clip la dark side of the sun? daca sunteti fani TH va rog bagati-ma in lista de prieteni ca inca nu am nici unulsad. Va pup!:X

15 răspunsuri:
| LostInDreams explică:

Cui ii place melodia attention sau I can shine? eu le adooor! si aia cu break away la felwinking. i love TH

| Derye a răspuns:

Si eu sunt fac Tokio Hotel, dar nu imi place de Bil Kaulitz! Nu e stilul meu de personaj. De obicei in playlist-ul meu se gasesc melodii din toate gen-urile, exceptie nu fac deathcore, emocore, hardcore, jazz, rock alternativ etc. Imi plac trupele gen: Bring me the horizon, Tokio Hotel, Alexisonfire, Alessana, Panic! at the disco, blessthefall!

| Whatthehell66 a răspuns:

Hi! Eu sunt fana tokio hotel! Si cred ca sti deja! Cel mai mult imi place spring nicht si rette mich, insa toate melodiile lor sunt foarte frumoase si imi plac foarte mult! Te pup :*

| dyannee a răspuns:

Si eu sunt fan TH!\m/hee hee
Melodiile mele preferate de la ei sunt:Screamin', Pain of love, Humanoid, Schrei(e veche, dar fayna love struck), Rette mich, An deiner Seite--->By your side love struck love struck ...si multe altele
Te adaug eu la prieteni!;-)

| Iubesc Limonada a răspuns:

Da pe 18 au anuntat dar nu se stie. Cel mai mult imi place Schreihappy Tie?

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Sunt fan th si cred ca 4ever:X:X:X: cel mai mult de pe albumul HUMANOID imi plac mel
In your shadow
Zoom into me
Dogs unleashed
Automatic
SI melodoia STRANGE feat kerli o ador:X:X alexutza_4ever_love_bill daca mai vrei sa vb:*

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Si melodia Traumer, Screamin`, Humanoid, Pain of love si multe altele:X era sa uit de ATTENTION! o adorrr

| loredana2012 a răspuns:

Mi-au placut nitel la inceputurile trupei. Piesele preferate:Schrei si Der Letzte Tag

| xtina a răspuns:

Si eu sunt fan TH si melodia mea preferata, este Ready Set Go! Este veche, dar mie imi place!

| SunShine a răspuns:

Eu sunt fan Tokio Hotel.Monsoon imi place cel mai mult si nu cred ca pe 18 scoate clipul...tongue

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Deşi am 43 de ani, ascult cu plăcere ''Tokio Hotel'', atât în engleză, cât şi în germană.

| fluturenegru a răspuns:

Imi place la nebunie melodia ready set go si schrei cel mai mult
nu conteaza daca sunt vechi
mie imi plac la nebunielove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fana TH, dar cum vine asta,, bagati-ma in lista de prieteni ca inca nu am nici unul``? Crezi ca virtualul iti ofera sansa prieteniei? Fugi de-aici! Tot realitatea este cea care iti ofera adevarata fericire, de care nu te mai poti desprinde, dar nici fugi.
Inainte sa-ti pui intrebarea aceasta, fii un prieten adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fan th am toate albumele lor aproape toata camera o am in tokio hotel mie cel mai mult imi place albumul scream deci nu ma satur de nici o melodie de pe albumu ala!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weeeee, si mie imi place Tokio Hotel, si melodiile mele preferate sunt: Hey you, strange, Don't jum...ect.imi plac toate, ooofffff nu stiu de ce nu pot sa ma inregistrez si eu sad