| insightful a întrebat:

Era o melodie de club, relativ veche...cu niste versuri care sunau cam asa " i wanna kiss you na na na na,i wanna taste you all night long [... ]make love to this song, atat imi amintesc. cred ca asta era refrenul. funda

4 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=dKTkZgFPVIc asta? scrie mai multe versuri tot ce iti aduci aminte si poate reusesc sa te ajut

| NgrMdx a răspuns:

Http://youtu.be/4QkOILgEZ0E sigur asta e :)) Nanananana...

| Dabidumpa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=HQ7_vS_JjyQ
Cred ca asta e. Sper ca ti-am fost de ajutor.Toate cele bune!