| anonim_4396 a întrebat:

Era o melodie in care solistul canta la chitara intr-o camera care avea peretii acoperiti de scrisori sau foi, tipul era blond. Melodia era rock si trista, stie cineva cum se numeste puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cred ca te referi la o melodie de la Directia 5.Nu-mi mai amintesc cum se numeste, dar promit ca maine voi intreba pe cineva (sigur stie) si iti voi raspunde.

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Nu este, era cantaret strain.

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok...Daca imi amintesc vreo melodie cu un asa videoclip iti raspund.

| AlcatrazOne a răspuns:

Eminem - Cleanin' Out My Closet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunrise avenue cred ca e formatia da in momentu asta am creierul prea praf ca sa iti spun si numele melodiei. sper sa o gasesti pe youtube

| SAY a răspuns:

Este 3 Doors Down - Here Without You
http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q&feature=player_embedded#!

| SAY a răspuns:

Cred ca te referi la 3 Doors Down - Here Without You