| mirunykfrumusik a întrebat:

Era o melodie trista in care unu isi povestea viata ca fratele lui a fost calcat de masina si parinti lui se bateau etc, era veche melodia, daca nu ma insel e a lu grasu xxl sau bug mafia... daca nu o stiti pe asta, alte exemple

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kheops feat. Bogdan Ioan - Fara final

Eram la scoala intr-o clasa primara
Inceput de vara, cand i-am vazut pe-ai mei venind sa ma scoata afara,
Hai sa bem un suc mi-au zis, hai sa intram aici,
Ma uitam si nu-ntelegeam de ce erau tristi.
Mama nu stia cum sa ma ia sa nu-i citesc durerea,
Insa vocea-i tremura si o trada privirea.
-Mami...Gabi, fratele tau mai mic a fost lovit... de o masina,
Este-n coma... nu se stie daca o sa-si revina

http://www.youtube.com/watch?v=tozs-xk9pOY&feature=youtube_gdata_player

dar ziceau la comentarii ca e "Poveste" de la B.U.G. Mafia

| Asasseya a răspuns:

Bug Mafia feat Raluk- Povestea..Am atasat si link-ul cu versurile melodiei http://www.versuri.ro/versuri/edigdk_b-u-g-mafia-feat-raluca-povestea.html