| damnmoco a întrebat:

Era o melodie veche in care o femeie canta in mai multe limbi, romana, engleza, italiana parca ma rog, avea un vers la un moment dat ceva de genul "money money money give me your money" desi nu sunt sigur, o caut de cativa ani.

4 răspunsuri:
| grindina a răspuns:

Https://findmusicbylyrics.com/search?q=money+give+me+your+money

Sper ca ajuta, asa poate gasesti si alte cantece care s-ar putea sa iti placa : D

| damnmoco explică (pentru grindina):

Nu sad era o melodie in mai multe limbi dintre care si romana, o canta o doamna.

| grindina a răspuns (pentru damnmoco):

Ah, imi pare rau : ((