| BadFeelings a întrebat:

Era o "prezentare" pe Sport.ro, George St-Pierre vs Carlos Condit sau Jhony Hendricks in care pe fundal, era o melodie :
"like a leaves from a trees, is it my dreams" sau ceva de genu.
Stie cineva melodia? Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa caut melodia si nu pot sa-mi dau seama ce caut. In loc de leaves scrie "leaf" pentru ca asa e corect, si incepe sa cauti pe youtube. Tu macar ai habar ce linie melodica are. Eu am gasit cateva, dar nu pare nimic ce poti sa folosesti pentru o stire de genul.

Mult succes!