| Celldweller a întrebat:

Era pe antena 1 de revelion la Dan Negru o melodie cantata de Sorinel Pustiu & Adrian copilul minune despre Madagascar. Era ca un fel de imn, era foarte haioasa uitati cateva versuri: avem banane in copac bem rachiu de gandac, carnaciori de maimuta zacusca de musca stie cineva unde pot sa o gasesc?

Răspuns Câştigător
| abstract3D a răspuns:

Frate da-mi add la yo_kraiovistu si tio dau cu cea mai mare pplacere si iti si zic de unde sa faci rost de cele mai noi melodii aprarute te astept

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mel e asta http://www.youtube.com/watch?v=lvs3Q3kzEF4