| LisaJulie a întrebat:

Era un cântăreț din Albania, nu știu mai multe melodii, îmi amintesc doar de melodia Gili Gili și ca era dansabila! Își amintește cineva cum se numește?

4 răspunsuri:
| Mememii a răspuns:

Te referi oare la Sinan Hoxha? Am căutat numele melodiei pe Google și aste e ce mi-a apărut: https://youtu.be/DIRe60xX6gs?si=jcKwbli3VYd0EdGN

| LisaJulie explică (pentru Mememii):

Asta este! Mulțumesc

| FreddieM a răspuns (pentru Mememii):

M-am uitat acum la clip, piticul ala e de coma. Oricum, faina ideea să-l facă în Mall, și dansatorii buni. Piesa destul de ok.
Cheers

| LisaJulie explică (pentru FreddieM):

In Albania au mall-uri dar nu au KFC sau Burger King ci doar mancare din Balcani