| diu a întrebat:

Era un site cu muzica de unde puteai descarca foarte usor.nu stiu cum era.Luigikent.org sau ceva d genu da am cautat p net si nu mi-a dat nimic. vreau site`u original plss. funda :X

2 răspunsuri:
| didi_6831 a răspuns:

Www.aimini.net

Trebuie sa-ti faci cont. Dar e foarte simplu.Adica te loghezi.La "search" scrii melodia pe care o vrie(e posibil sa nu fie... daca e ceva mai"nemaiintalnit".)Si apoii iti arata o lista cu melodiile gasite. Dupa care dai click pe ea... o poti asculta. si daca vreo s-o downloadezi, dai click pe un cod dedesubt unde scrie "download". Si o salvezi unde vrei si gataa!
Sper sa-ti fie de folos!

| lorry_5178 a răspuns:

Luigykent.org,da e un site misto.Te astept:p