| anonim_4396 a întrebat:

Este Celine Dion cea mai buna voce feminina care exista?

Răspuns Câştigător
| thizizme a răspuns:

Nu. Nu exista asa ceva. Asta e o chestie subiectiva, si niciodata nu se va putea spune "x e cea mai buna voce". Pentru TINE este cea mai buna voce, dar nu pentru toata lumea.

15 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Salut!
Presupun ca da, pe langa celalalte voci, precum : Vaya Con Dios, Enya, etc., etc...
Bye, Jessy

| ing. a răspuns:

La voci feminine, cred ca cea mai buna o are Mariah Carey, dar bineinteles si Celine are o voce de exceptie.love struck

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu mi se pare ca are cea mai buna voce. Dar na dupa gusturile fiecaruia. Mie imi place mai mult andreea balan(cantareata din romania) sau selna gomez (cantareata din alta tara).

| Klara a răspuns:

Mie nu-mi place...chiar ma irita vocea ei... daca ar fi dupa mine, cea mai buna voce o are Amy Lee love struck

| CatalinMG a răspuns:

Sunt multe voci bune: Jordin Sparks, Mariah Carey, Beyonce s. a. m. d. Celine Dion are si ea o voce speciala, acum depinde de gustul fiecaruia.

| DeMentaa a răspuns:

Da

| StarDust a răspuns:

Nu este. sunt multe voci feminine bune. face parte din ele dar nu este cea mai buna

| 31957319 a răspuns:

Depinde, caci gusturiile difera de la persoana la alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă ești o fană a ei, da!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sint alte voci mult mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, Celine Dion are o voce de milioane insa sunt si alte voci la fel de bune cum ar fi Mariah Carey sau Lara Fabian.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea. Eu spun ca vocea Christinei Aguilera intrece 99, 99% din toate vocile feminine existente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa!

| claudia_1441 a răspuns:

Salut.si eu sunt fana celine dione. da stii tu, fiecare dupa cum ii place.claudia

| claudia_1441 a răspuns:

Si eu sunt fana Celine Dione. Avem ceva in comun. Dar parerea mea e ca, fiecare cu gusturile lui.