| Zebi a întrebat:

Este o melodie foarte tare... e house. e mai mult negativ si uneori mai canta. dar e destul de lunga...si o tot aud pe KissFM, cel mai des in timpul eisiunii WinterKiss. o stie careva?

daca o ghiciti aveeti funda, mi-a trebuie neaparat!

3 răspunsuri:
| DeniiiD a răspuns:

Duck sauce-barbra streisand
sau
martin solveig & dragonette-hello

| denisssa a răspuns:

Pai sunt o gramada de melodii, da-ne un indiciu cum ai vrea sa o stim? happy

| DjReal a răspuns:

...nu te-ai exprimat corecthappyde exemplu sunt multe colaje la kiss in the mix...deci cum sa-ti ghiceasca pìesa cineva? zi si tu macar un vers(macar atunci cand e vocal):-)