| any_3631 a întrebat:

Este o melodie gen manea dar este house si mai este una ceva de genu oale oale

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georginika a răspuns:

Angelica Vee-Guale? :s

| MaricikaFrumushika a răspuns:

Este vorba de melodia Guale,
uite aici un link de unde o poti descarca http://www.azmp3.ro/9528/Angelika+Vee+++Guale+Original+Extended+Mix.html

| Диана a răspuns:

Un manelar-Hai la oale, neamule! rolling on the floor

| Alex0194 a răspuns:

Deci este o manea cantata in casa sa-nteleg? laughing

| Rάđü a răspuns:

Angelika Vee-Guale

| Rάđü a răspuns:

Angelika Vee-Guale

| Politeknicus a răspuns:

Angelika Vee - Guale
si cealalta melodie cred ca e : Cartoons vs Ternipe - Mega Fitza (Club Extended) happy

| Politeknicus a răspuns:

Cartoons vs Ternipe - Mega Fitza (Club Extended), cred ca la asta te referi iar cealalta: Angelika Vee - Guale happy

| unknown a răspuns:

laughing probabil vrei sa zici Agelika Vee-guale nu oalelaughing

| unknown a răspuns:

Poate te referi la Angelika Vee -Guale nu oalelaughing

| any_3631 explică:

Vai ce amuzant esti alex