| darkvalentine a întrebat:

Este o melodie la radio. doar refrenul il tin minte : mirror mirror on the wall si cam atat. Canta o femeie. Nu o gasesc niciundesad stie careva?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Asa zi. Http://www.youtube.com/watch?v=jb5me9Omj1Y :)

7 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Lil Wayne - Mirror ft. Bruno Mars https://www.youtube.com/watch?v=OZLUa8JUR18

| Mădă0611 a răspuns:

Si eu cred ca e cea de care zice wally011, faza e ca Bruno e nene, stiu ca pare tanti, dar e nene laughing Daca e asta si te spun unei prietene, te bate laughing) tongue

| georgiana967 a răspuns:

Diana ross-mirror, mirror.
Nu iti garantez ca e asta...

| OnlyOlly a răspuns:

Lil wayne feat Bruno mars - mirror on the wall

| darkvalentine explică:

Pare noua. am ascultat de la Diana ross happy si nu e.
nu e de la lil wayne. imi aduc aminte ca e de stilul dance

| darkvalentine explică (pentru Mădă0611):

Multumesc foarte mult! asta era. funda happy

| justsara a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OZLUa8JUR18
poate te referi la asta, dar in cazul asta canta un barbat;)