| qwaszx a întrebat:

Este o melodie pe care am auzit-o la radio si mai demult pe un post de tv local, dar nu stiu cum se numeste. Canta ceva cu la la la nino si apoi incepea o tipa: sexy.Nu mai tin minte. :d Si am vazut saptamana asta sau cea care a trecut la tv la "Povestiri de noapte" o noua piesa a Laurei ex. Wassabi, in care canta cu un tip care semana bine cu Connect-r si as vrea sa aflu cum se numea melodia. big grin Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Melodia cu Lora si Sonny flame-Come along

Cealalta nu stiu

| troy a răspuns:

Pai la Wasabi se numeste Lonely girl dar nu o stiu pe cealalta sotty si frumoasa poza exotica.

| troy a răspuns:

Wassabi feat. Sonny Flame - Lonely girl