| jhonny_2304 a întrebat:

Este o melodie pe VIBE FM iar refrenul suna cam asa:
"sexy girl watch the way you moving cause all the boys want to nanana..."
Stiti cumva cum se numeste?!
(Dau funda.)

Răspuns Câştigător
| axel007 a răspuns:

Scuze m-am mai informat si melodia se numeste Roller Sis-Sexy Girl

8 răspunsuri:
| axel007 a răspuns:

Cred ca este :Heaven - Sexy Girl happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heaven - sexy girl cumva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heaven/roller sis - sexy girl (sunt mai multi artisti care o canta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste melodie de cacatj, fuututi manelistu matii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa-ti raspund Melodia este de fapt Heaven-sexy girl este o plagiatsie cea originala este Roller Sis-Sexy Girl si in al doilea rand cel de mai jos esti un cocalar retardat cu mers de pinguin ciufulit si mata e o centurissta frumoasa cei drept da o suge foarte foarte bineee!