| Dobrinoiu_Cristi_1989 a întrebat:

Este o melodie prin cluburi cu refrenul in limba italiana. Sincer nu stiu prea multe detalii ma poate ajuta cineva? big grin big grin big grin

5 răspunsuri:
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Poate ca te referi la "ai se eu tu pego", dar e in portugheza.
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw

| Dobrinoiu_Cristi_1989 explică (pentru MatzzaaaEteeNaa666):

Nu ai se eu te pego o stiu nu e asta are refren in italiana o canta o tipa! cel putin refrenul. am ascultat-o in dumars joi prima oara si apoi in princess deci se difuzeaza prin cluburi. nu sunt sigur dar cred ca restul melodiei este in engleza dar repet nu sunt sigur (absolut e de vina)

| xxxgirl a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=EMYfEFJVjCU

Bob Sinclar feat. Raffaella Carra-Far l'amore

| DNSK a răspuns (pentru xxxgirl):

Sa-ti dea dumnezeu sanatate! de 2 h caut melodia asta

| xxxgirl a răspuns (pentru DNSK):

Multumesc frumos!happy