| Fantasy a întrebat:

Este o melodie un pic mai veche si nu stiu cum se numeste...era un barbat care o canta si avea vocea asa mai subtire si stiu ca refrenu era cam asa "i'm not fall in love, girl i'm not fall in love" numai asta imi amintesc.si o da in cand in cand pe music channel si am cautat-o pe youtube dar nu imi dadea melodia asta ca altele

nu stiti cum se numeste si cine o canta?

8 răspunsuri:
| Fantasy explică:

Nu.nu era ne-eu.era un cantaret pe care nu il stiam.

| Fantasy explică:

Ne-eu *

| Fantasy explică:

Ne-eu x(

| Fantasy explică:

Scz nu stiu dc in loc de y se pune e straight face

| αndï a răspuns:

Engleza ta e ****a laughing
ori " i'm not falling in love " ori " i don't fall in love" ori " i don't wanna fall in love " ori ceva, ce ai scris tu nu e corect gramatical. si nah, nu avem cum sa-ti gasim melodia. Du-te pe youtube si cauta genul de muzica si dai printre miile de melodii si poate poate poate gasesti