| nikoleta93 a întrebat:

Este o melodie zice in ea ceva cu Roberto a fost acum cateva min pe kiss fm stie cineva cum se numeste exact?

13 răspunsuri:
| djza a răspuns:

Lady Gaga-Alejandro

| ZeldaSay a răspuns:

Lady gaga-alejandro... zice in mel alejandro, roberto, fernando. asat-i. funda?

| Daaianna a răspuns:

Lady Gaga-Alejandro:X

| Ğίααα a răspuns:

Cred ca e Lady Gaga- Alejandro

| danielavinca a răspuns:

Cred ca e alejandro lady gaga

| geo_2577 a răspuns:

Alejandro Lady gaga ia incearca funda plse.

| Barbie_9570 a răspuns:

Lady Gaga - Alejandro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi DJ Robert Georgescu ft. Lara-Beside you ...inceracawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ Robert Georgescu ft. Lara-Beside you; asta cauta nu alejandro happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste dj roberto be side you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut si nu o gaseschee hee.

| nikoleta93 explică:

Exact aste este mersi mult pacat ca nu ai cont ca iti dadeam funda :*:*:*:*

| xvalentynx a răspuns:

Cred ca aceeasi melodie o caut si eu in caz ca nu este cea a lu Lady GaGa, cea pe care o caut este house si tot pe Kiss FM am auzit-o, stie cineva?