| Anoonymuss a întrebat:

Este vreun videoclip ( ori care, de orice categorie) de pe YOUTUBE care sa aive mai multe vizualizari decat GANGNAM STYLE

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Gangnam Style nu mai are mult până atinge 2 miliarde de vizualizari.
In acest moment, e cel mai viionat videoclip din istorie.
L-a detronat chiar şi pe Justin Bieber (şi bine i-a făcut laughing ) şi-a lui Baby (asta nu poate fi numită melodie).
Numai bine!

| Nanami利 a răspuns:

Videoclipul cu cele mai multe vizualizari momentan este Gagnam Style cu 814.000.000(sau cam asa)de vizualizari.