| izuca333 a întrebat:

Eu am gasit id-ul lui miley cyrus(cica...), dar nu stiu daca e cel adevarat.as vrea sa imi confirmati: sweet_girl.cyrus. asta este?

Răspuns Câştigător
| aNonim_4610 a răspuns:

Nu, nu cred, ca vedetele nu stau pe net sa vb cu toti fani, nu are timp, asa ca nu cred. daca ar avea skype id si altele toti ar vrea sa afle id-ul ei si ar trebui sa vb cu toti fani ...eu cred ca e absurd

9 răspunsuri:
| isabela_7400 a răspuns:

laughing nu cred ca este al ei laughing

| xoxo131 a răspuns:

Ai timp sa crezi?
eu nu.

| T3ddy a răspuns:

Nu, acesta e fake, crede-ma

| Teddy_6725 a răspuns:

Copil crezul...vezi ca are facebook si ala chiar e real...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| angelinthenight a răspuns:

Nu este adevarat! miley cirus nu da id fanilor ei. nu ar avea timp sa stea pe mess! la cate concerte, repetiti lucreaza nu-i de mirare

| BiancaGeorgya a răspuns:

Eu il stiu. Chiar daca ai dat deja funda, eu il spun. Dar sa stii ca nu e : ''sweet_girl.cyrus''. Nare cum sa fie e o prostie. Adevaratul si secretul Yahoo Mail a lui Miley Cyrus este : d.cyrus70@yahoo.com. Daca vrei sa vorbesti vorbeste in engleza.
Si la d.cyrus70@yahoo.com sa nu uiti punctul de langa d. Exemplu dcyrus70@yahoo.com, nu e corect trebuie d.cyrus70@yahoo.com
Sa iti mai spun ceva intra pe Messenger intre orele 17:00 (PM) si 5:00 (AM) pentru ca in America este alta ora si eu ti-am spus orele in care ai sanse sa o gasesti. Dar mai bine intra intre orele 17:00(PM) si 20:00 (PM) in tara ta care este Romania pentru ca in America intre orele alea este dimineata si poate nu este ocupata. Sper ca te-a ajutat.

| Ana94 a răspuns:

Nu cred ca-i ID-ul lui Miley ca nu cred eu c-are ea timp sa stea de vorba cu toti fanii ei.Si apoi daca are ID, nu-l stiu decat familia si prietenii apropiati ei.Nu cred ca adevarata Miley si-ar face ID-ul public.

| ButterflyMiley a răspuns:

ID lui Miley este mileycyrus_pink40 happy