| SweetEscape a întrebat:

Eu cantand :Please don't know by Mike Posner si si Monster by Paramore.
http://fisierulmeu.ro/......a-mp3.html
Sper sa va placa, in curand o sa le postez si pe youtube.Deci,ce parere aveti?:)

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Foarte tare! Esti talentata.
Tot tu canti si la chitara sau altcineva? thinking
Posteza`le pe youtube, cine stie poate o sa fii remarcata.
Bafta!:*

P.S Nu renunta!

5 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Desigur. Cu cat sunt mai multe cu atat mai bine. Daca vrei sa publici mai multe, ai putea sa pui in care canti cat mai multe genuri.

| Bashiix3 a răspuns:

De acord cu Cosmy... Canti minunat happy

| SweetEscape explică:

Da,tot eu cant si la chitara.Merci mult pentru parere.happy

| SweetEscape explică:

Multumesc mult.Mai am cateva inregistrari, sa le postez si pe alea?thinking

| camybrunetzica a răspuns:

Ai o voce superba
ar fi bine sa participi la vreo emisiune care sa te promoveze
sa fi de mai multi auzita succes