| RamiFlore a întrebat:

Eu cantand Queen-We will rock you.
Va place?
http://www.youtube.com/watch?v=-CdsMhnTr-E

5 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Foarte foarte foarte tare! Imi place, sincerhappy
Nu ma pricep la muzica, sa-ti spun daca ai cantat corect sau nu, daca ai falsat sau nu...suna bine oricum.
Dar am si ceva de obiectat: imi pare ca nu te prea sincronizezi la refren `we WILL rock you`. Nu ma refer la faptul ca falsezi, ci ca pronunti mult prea romanesc will-ul.
Bafta!:*

| DoolceMary a răspuns:

Da ai voce buna da cred ca o ai si mai buna da candse inregistrare se aude mai rauu da si asa imi place ii chiar fain.

| Cristiname a răspuns:

Da,mi-a placut. Ai o voce frumoasa.

| ZoeyMe a răspuns:

Prea pitigaiata.Scz.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Bravo! canti foarte frumos! Sincer eu ma pricep destul de bine la muzica si am voce si recunosc cine are voce si cine nu si ce gen de muzica i se potriveste iar tie mai ales melodia asta ti se potriveste ca o manusa!