| NaSakura1 a întrebat:

Eu iubesc un baiat si nu stiu daca ma place ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Petruţa98 a răspuns:

Stiu prea bine cum e. este greu sa stai departe de persoana iubita dar in primul rand trebuie sa vezi daca are ceea ce numesc eu "simptome " urmtoare http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-iti-dai-seama-cand-un-baiat-te-place-. daca le are incearca sa te apropi mai mult de el si cu siguranta o sa-ti spuna... totusi nu uita ca si baieti sunt destul de timizi :) :D

| CristinaPaula a răspuns:

Pai și eu am pățit asa și într-o seara m-am hotărât sa ii zic asa ca i-am trimis un mesaj ca îl plac. E cel mai simplu asa si dacă te place și el, iți va spune.

| NuclearAssault a răspuns:

Asta trebuia sa lasi la dragoste si sex nu la muzica waiting