| Raul_6835 a întrebat:

EU nu ma pricep prea bine la muzica dar imi place un artist imi puteti spune cum sa aflu daca e cerebrutongueuya.

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Pai, in Romania e ''cunoscut''; ii poti asculta si vedea videoclipurile pe www.youtube.com sau la tv, pe diferite canale de muzica.;)

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ia-ti o viata pustiule crying

| Floreenofficial a răspuns:

E celebru doar in Romania...intre cei care il asculta.altii nici n-au auzit de el.

| Petronela a răspuns:

E destul de celebru.

| pepe a răspuns:

E foarte celebru.

| cornculapte a răspuns:

Off ce ti-as mai explica, dar ma uit la poza ta si vazandu-te atat de mic nu vreau sa-ti vorbesc chineza. Da, e destul de celebru (nu cerebru), chiar prea celebru.

| eueu1212 a răspuns:

Da este celebru. si mie imi place mult si daca vrei cauta pe google : puya wikipedia sau altele si gasesti. imi dai fundita?
big grin:d

| Turquoise a răspuns:

Nume real: Dragoş Gărdescu
Data nasterii: 22 Iulie 1979 (30 ani)
Zodia: Rac
Locul nasterii: Bucureşti, România
Status marital: necasatorit
Culoarea ochilor: verzi
Hobby-uri: muzica
Citate preferate: "Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte"
Site oficial: www.la-familia.ro

http://www.showbiz.ro/......espre-puya

| biiiabyby a răspuns:

Hmm... a fost, este celebru. Ca s-a dat pe comerciale ca sa scoata banu, e altceva. Vad ca esti mai mic si nu le ai cu astea, dar daca tie iti place ce scoate Puya acum, asta e. Mai bine-ti vezi de scoala si lasa-l pe "celebrul" Puya sa cante.

| danaalexa a răspuns:

Sa-ti explic Puya este celebru in Romania da` depinde si intre ce fel de oameni este un artist celebru, ex puya este celebru intre cocalari ti-l recomand pe salam guta si ei sunt a fel de celebri in aceasta muzica

| Raul_6835 explică:

De Puya e vorba