| ecristinamc a întrebat:

Eu vreau sa ma bazez mai departe pe romana sau drept.
Inca nu m-am decis.
Ori devin profesoara de romana ori avocat/a
Imi puteti spune si mei va rog ce profile exista al liceu pentru ce vreau eu?
adica dinter ce profile as putea alege...cu ce medii...
Va rog mult...deja imif ac planurilaughing

Răspuns Câştigător
| ladybird a răspuns:

Stiinte sociale pentru romana, iar pentru drept nu are prea mare importanta, arte si meserii sa nu fiewinking

3 răspunsuri:
| ecristinamc explică:

La romana ce puteti spune despre filologie?

| alecs_2454 a răspuns:

Fa-te avocat: 1.iei multi mai multi bani decat profesoara de ramanabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi doresc acelasi lucru.imi place mult.scuze ca iti raspund aici dar nu ma lasa sa dau mesaj privat.nu primesc confirmarea.lasa mi id te rog. pupici