| Lizzuk a întrebat:

Exista vreun site romanesc dedicat steampunk-ului? Daca da, care?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Eu am luat cam de-un an mai in serios steampunk-ul. Ador accesoriile lor, am vreo 3 formatii pe care le urmaresc, sunt lesinata dupa animatiile care folosesc elemente steampunk DAR, prin navigarile mele pe net, eu n-am gasit ceva romanesc substantial inchegandu-se in zona asta.

1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

Uite, ziceam ca romanii nu se misca pe steampunk? il cheama Silviu Postovaru.
http://vimeo.com/19904142