| tyberyiu a întrebat:

Faceti-mi si mie va rog un top10 cu manele si mai vechi si mai noi

8 răspunsuri:
| deutza a răspuns:

1)Denisa si Nek-Cum sa traiesc eu fara tine
2)Florin Peste si Laura-Cu cine vrei sa traiesti
3)Nicolae Guta si Brazilianu-Tu ai plecat
4)N. Guta si Roxana Printesa Ardealului-O viata te astept sa vi
5)Nek-Cate una cate doua
5)N. Guta si Brazilianu-Si cand mor am valoare
6)Sorinel Pustiul si Morgana - Nici Madonna, nici Shakira
7)Printesa de Aur & Mr Juve - Te iubesc mami
8)nicolae guta si nicoleta guta-imaginea ta
9)Nicolae Guta & Roxana - Motanul Cu Palarie
10)Nicolae Guta & Nicoleta - Hai sa fugim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma P I S cu jet pe fata ta coc a la re! ma n e l ar e sa ma s u gi de c o a i e! cine e cu mine?

| Ioana_8454 a răspuns:

1.Impuscate cat mai repede!
2. Dati foc eventual!
3.Nu mai infectati lumea cu acesta lalaiala care se poate nu-i gen muzicalwinking!
4.Ai pus aceasta intrebare intr-o categorie gresitawinking! Daca nu ai vazut aceasta categorie se numeste"Muzica"!
5.Nu stiu nici eu de ce imi pierd vremea cu asa specimenlaughing
6.Nu mai stiu manelethinking Doar pe asteathinking
7. Sper sa ai o viata de distrus frumoasa
8.Ar trebui sa fie o lege impotriva manelelorwinking
9. Urassccc Cocalarii ca tine!
10.De ce?happy Pentru ca, caocalari polueaza planetaawinkingDativa focapplause

Sper ca te-am ajutattbig grin!
Te-am pupattt!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Die sucker!

| Ioana_8454 a răspuns:

Apropowinking cei care dau stupid sunt CLAAAR niste marii cocalariapplause

| ahahhah a răspuns:

Cocalar!

| yonwzza a răspuns:

Daca nu va plac manele de ce ati mai intrat aici? fiecare asculta ce vrea si voi sunteti niste inculti care abia stie sa vorbeasca daca lasati comentarii din astea

| Ioana_8454 a răspuns:

Bai yonwzza happy
Am intrat pentru ca vream sa vad raspunsutrilehappy Sa vad daca tara asta e chiar asa de cocalarizatahappy
Si da imi pare rau ptru micile greseli care le-am facutwinking
Dar nu cred ca am zis ceva genu "Tu este cocalar"
Am mancat niste literewinking
Asa ca :Shut up!winking
Daca sti ce inseamnna
Daca ai mai deschis cartea aia numita"Manual de Engleza".
winkingOhho deci noi suntem incultithumbs up Bai! vEZII FETITSO CUM VORBESTI=d>
Inculta esti tutongue
Hai paawave