| anonim_4396 a întrebat:

Fani AC/DC si nu numai!
http://www.youtube.com/watch?v=NYH9eFb21rU&feature=relat ed
AC/DC vs jonas bradărs?
Blasfemie?

8 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

EU tot nu pot să înţeleg cum ai ajuns tu la linkul ăsta. văd în stânga numai blasfemii aduse rockului. Children of Bodom, Megadeth, Anthrax, etc...ce dracu măi? Totuşi, nu-i văd rostul întrebării. Normal că toţi or să spună că ăla care a făcut clipul e retardat sau mai ştiu eu cum. Oricum ştim că există oameni d-ăştia o grămadă şi chiar nu-mi place când cineva se leagă de stitul muzical pe care-l ascult aşa că nu prea îmi place când văd aşa ceva.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Just trolling around...you know...

| Bogdanux a răspuns:

Rahati cu ochi astia care au facut videoclipurile.E ca si cum ai vedea care e mai tare, aluminiul sau otelul...

| Crisis a răspuns:

Prefer sa cred totusi ca e doar un troll.

| NuclearAssault a răspuns:

Am invatat sa numai iau in seama asemenea specimene, vor sa se dea importanti, pana la urma trebuie sa aiba si americanii "manelistii" lor, nu? laughing

| WhiteWolf7 a răspuns:

Huuaaaaa, fwtu-i cwru massiii d eprostu draacuuu, mamaaa, jonas suckers poate, nu vedeti ce fete de ratati au aia 3? Au talent din parti, ce face ala la tobe pot sa fac si eu, si fac tobe de doar cateva luni, da-i dracu in *** mea de inculti, copil avortat, nascut in canal, alta treaba nu are pe acasa decat sa defaimeze Ac/DC? Mmamamamamaa, ce mi ti-l bateam pe alaaaaa daca eram fata in fataa, ce batie isi lua, fwtui creieru ala cretin, mamaaaaaa, cum sattea el numai pe la Reanimare, si ce noroc ar fi avut daca doar ar fi ramas in scaun cu rotile tot restul vietiii, offf, ce am putut sa ma enervez, ma, scuzati, trebuie sa ma calmez cu un Angry Again(ironic, ma calmez cu o piesa numita Angry Again).
E un troll dat dracului, da-l in ***, toate like-urile alea le are tot de la conturi de ale lui, ca avea numai dislike, iti zic siguuur.
Si culmea, eu nu ma dau in vant dupa AC/DC, dar totusi...totusi, asta e blasfemie, e lepadare de Rock Real.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ai ca ma duc la o tigara ca nu mai pot de nervi...pe bune.

| PotcaPădurii a răspuns:

If jonas brothers make real music, than I am Hitler and my mom is virgin
(am si postat asta la video)