| LadyM_8234 a întrebat:

Fani MJJ stiti daca se organizeaza ceva pe 29 august in parcul Herastrau pe aleea Michael Jackson?

3 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Nu cred că se mai organizează ceva, dar totuşi dacă primeşti ceva anunţă-mă şi pe mine pe privat de rog!

Sănătate!

| Meandjustme a răspuns:

Nu stiu.Asta incerc si eu sa aflu. Daca la mine in Iasi se organizeaza ceva pe 29 augut. so daca afli ceva te rog da-mi mesaj pe privat.Si eu voi face la fel. Mersi mult.

| wana81 a răspuns:

Pe 28 august e petrecere MJ in club Pat Lounge (pe Calea Victoriei) incepand cu ora 22. 30, iar pe 29 august vor fi tributuri aproape toata ziua.De la ora 19. 30 ne vom aduna pe alee. Daca vrei, poti sa ma adaugi in lista ta de mess.ID-ul meu e wana_aries. Te asteptkiss