| Mark_8978 a întrebat:

Fanii JB are fi bine sa nu citeasca:

De ce il puteti asculta pe retardu ala, el nu e mai bun decat noi cu nimic, e doar un fraier care a ajuns vedeta intr-o noapte si toate fetele il adora. Da, sunt si eu fata si il urasfc, nu il inteleg, canta ca o fetita de 5 ani si toata lumea il asculta.

10 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

True!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Si totusi noi am citit, iar noi nu intelegem de ce va luati de cineva care nu exista pentru voi. De alt de tine, @BadRomance si @DisneyIsDaTheBest sunt destui pe site. Problema este ca n-aveti ratiune, gandire si cooerenta. Noi nu ne-am laudat ca Justin e cel mai tare si restul sunt cei mai prosti, voi de ce faceti asta?

| pretzel a răspuns:

Tre sa recunosc ca urat nu e... dar il urasc x_x

ai cea mai mare dreptate!

doamne. bine ca ai mai facut pe cineva si cu minte pe planeta asta :!

sa te binecuvanteze dumnezeu fata!

laughing

| simpleBoy a răspuns:

Da... e idiot fiti atenti:
Daca JB ar fi pe un bloc, gata sa se arunce 99% dintre persoane ar plange... daca esti printre cei 1% care ar lua un scaun o punga cu popcorn si ar striga:
-N-ai curaj baaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
nul mai asculta
Tare nu? smug

| Mentaaaaa a răspuns:

Acelasi lucru nu il inteleg nici eu thinking Luand in considerare ca are un cap de mop spalacit si in plus e un afon! Are voce de corcitura adica nici de baiat nici de fata si are niste melodii naspa rau si versurile pff sorry dar imi inspira un WC la care nu s-a tras apa... Il urasc pur si simplu nu il suport Cap de mop sucks

| Sab is my name,dude! a răspuns:

Da ai dreptate. Nici eu nu il suport. [-x blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, gata, terminati`o.
S`au mai pus intrebari de genu`, inca nu v-ati lamurit?
Lasati`le in pace daca il plac, fiecare cu gusturile lui.Nu le poti obliga sa nu le placa ca nu toti trebuie sa fim la fel.
Bine ca inteligenta ta e asa de ridicata si nu il placi. Te felicit.
Sariti cu stupidu` ca am prea putini.
Bafta`!

| Sab is my name,dude! a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. noi nu il suportam si asta e.suntem prea putini fata de aia care il adoraaa oh go on

| Robeee a răspuns:

Bwai ideea e ca voi, cei care il urati il faceti pe el fraier.
Si noi, fanele JB [cei care-l iubim] va facem pe voi fraieriwinking

| saidlaura a răspuns:

Deacord cu lolakissthegirl