| wefweiofhewgewiopgjewogwe a întrebat:

Fetelor il idolatrizati atat de mult de Justin Bieber?
1.Are voce de fetita la 16 ani ai sai.
2.Este gay, asta si din gesturile sale.
3.Are corp de fetita.
http://f1.mb-content.com/pictures/096/99/9/999096_AEPEQM AEQFKILGS.jpg

Uitati cum arata baiatul din trupa jonas la 16'17 ani si cum arata Justin Gayber la 16 ani.

4. Asa sunteti toate daca la prietena voastra ii place Justin hopa si voi, cred ca nu este un baiat la care sa ii placa Justin Bieber :-j.

5. Ce are el aparte fata de ceilalti?
Pentru talentul lui de fetita rasfatata cu bocanci in picioarele alea subtiri?

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Ce mi-a placut astaa rolling on the floor
sunt de acord cu tine, si sunt fata.
si la majoritatea prietenelor mele le place justin.si mie mi se pare ca are 12 ani.in plus a declarat ca el o sa-si piarda virginitatea decat cand o sa se casatoreasca laughing

13 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Preaa tare poza aia rolling on the floor)

Niciodata nu l`am placut pe Jblaughing))

| ChRoM a răspuns:

Buna intrebarewinking

| LoveAngel223 a răspuns:

Mie nu imi place deloc Justin bieber, ai zis bine ce ai zis! bv love struck

| ByZZy a răspuns:

Si ce te doare pe tine draga mea? TPU este un site unde poti pune intrebari legate de niste probleme... observ ca singura problema a ta este mintea(prea putina). vezi'ti de treaba si lasa'ne in pace cu cacaturile tale. si stiu ca o sa imi dati stupid dar chiar nu imi pasa.

| Crisyy a răspuns:

Ok si eu cred ca este gay, dar na fiecare cu gusturile luilaughing

| zalisa a răspuns:

1. Şi eu am aceeaşi părere.
Mai puţin la faza cu invidia,
ăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă,
Nu sunt de părere că unui băiat ar putea să-i pese câtuşi de puţin de J.Biberon, dacă are aceleaşi sentimente pentru el ca şi tine,
dar cred că-ţi pasa cam tare.
Altfel de ce ai sta sa scrii o întrebare de 50 de rânduri despre el? raised eyebrows
Dude!
Deci, eşti cumva îndrăgostit?smug
laughing
Glumesc.
Sau nu straight face
Bze

| ♥ Sorina a răspuns:

1. care. i problema ta? mai bine o voce asa decat una scoasa din veceu.:]
2. Ai stat cu el in pat sa vezi cum ii? si de unde ti.ai dat seama din gesturile lui.il cam vizionezi?
3. hmm.prob lui.sunt 10000000000 de baieti cu acelasi corp.
4. cred ca tie.:]. te cam preocupa justin bieber.
5. Nimic. dar stie sa se faca placut.si nu prin gesturile de gay.[ vb ta]

Macar el isi permite sa incalte bocanci in picioarele alea subtiri.
app. nu. s fata justin dar il cam ataci si se vede ca. l cam invidiezi :].
pentru gloata de fete care sta dp el =dD

pentru un gay[vb ta] atrage destul de multe fete, nu crezi? thinking

| Byclick a răspuns:

Biberonu asta peste vreo 2 ani o sa fie un ****, e o moda trecatoare la fel ca Robert pattison si Zac efron.
Lasati-l in pace sa se maimutareasca pe scena cat poate, ca nimeni nu o sa mai stie de el in 2-3 ani.

| TeoPT a răspuns:

Erau artisti in trecut.au fost ascultati timp de 2-3 ani, apoi a uitat toata lumea de ei.erau in voga, acum nu mai sunt

ceva de genu asta se va intampla si cu Justin bieber.majoritatea fetelor care il plac nu sunt fanele lui, ele doar il asculta pentru ca asa fac celelalte fete. ("baa daca asta asculta inseamna ca o fi fain nu? gata ascult si eu il iubesc ce fan mare sunt!")straight face

De ce oare melodia Poker face de la lady gaga, scoasa in 2008 nu mai e atat de ascultata ca acum cateva luni? Pentru ca a iesit din moda, iar muzica adevarata se asculta zeci de ani dupa ce a fost compusa.cat despre Justin bieber. ii dau maxim 3 ani. Exista posibilitatea sa apara unu si mai "fain" si atunci o sa il uite toti pe justin bieber.ca asa se face acum

Nimeni nu mai e fan.toti asculta ce asculta si cei din jurul lor.

| Puckis a răspuns:

Buna glumaaa rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un rasfatat ancaltat

| LongSmile a răspuns:

Biberon smug nu-l suport x( zambeste parca e o broascabatting eyelashes il urasc :-&

| Tasya05 a răspuns:

Dar ce drept ai tu sa il injurii in halul asta? Asa...sa incep cu inceputul!
Are voce de fetita? Cred ca tu ai da orice sa ai vocea lui! Daca nu avea voce, numai castiga atatea premii si nu o mai invingea pe lady gaga, eminem, inna etc.nu crezi?
Ce gesturii are de crezii tu ca e,, gay''? In primul rand are iubita. dar in fine.
Are corp de fetita? Atuncii de ce il plac atatea fete? Mhaa! inainte sa vorbestii mai informeazate de justin! Acum are 17 ani! A crescut si el! Are cun corp superb!love struck
Stii care e faza? Da recunosc, mie la inceput nu mi-a placut justin! Dar el a aparut in revista cutezatorii de la scoala si toate fetele din clasa au inceput,, Fataaaa! Iti place Justin Bieber! Nu e justin cel mai frumos baiat din lume?'' etc. eu habar nu aveam cine e justin. dar cand am ajuns acasa m-am informat despre el, am asculatat melodii de ale lui, m-am uitat la poze cu el etc. Si am inceput sa il ador!
Aaa si appp! Te contrazic! Exista baietii calora le place Justin! :X La totii baietii de la mine din clasa le place de el!:p si niciunul dintre ei nu este gay!
Ce are el aparte? Poi. talentul lui, frumusetea lui, ochii lui, zambetul lui, felul cum se poarta, inima lui mare, noua lui freza, felul cum se imbraca, si faptul ca e nebun! ( adica zapacit asa ca mine si prietenii mei ) :X
Justin este unic! Nu mai este altul ca el!
In concluzie tu, tot proast/a ramai, eu tot un BELIEBER (adica fan a lui justin) raman tongue! J.Bieber 4ever!