| adrian17 a întrebat:

Frate care stiti vreun tutorial vreau sa invat sa dansez house adica muzica de club, ca ma duc in club si habar am straight facestraight facestraight face... vreau cat mai multe raspunsuri, si chiar sa-mi recomandati o scoala de dans unde se preda asa ceva ...adica sa dansez pe melodii ca indianotech, we no speak americano, lollipop, si altele,. pls help

2 răspunsuri:
| serpentin a răspuns:

Incearca sa improvizezi, cauta pe youtube, si eu am fost ca tine nu dansam deloc iar cand dansam eram un dezastrucum am zis mai sus IMPROVIZEAZA eu am invatat mult din Connect-r-Still Alex-don`t say it`s over nu sta niciodata drept corpul sa fie intr-o continua miscare de la picioare pana la cap si maini...cauta pe youtube tutoriale sunt sigur ca intr-o saptaman vei dansa...si vei dansa frumos.
SUCCES!

| Cretaker a răspuns:

Lol...omule ce?