| MaeRiAh a întrebat:

Fratilor BOA este cantareata japoneza sau koreana? funda... mie mi se pare ca e koreana dupa cum arata da in fine big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Coreeana! - Kwon Boa (născută în 5 noiembrie 1986) cunoscută după numele de scenă BoA, care vine de la "Beat of Angel", este o cântăreață sud-coreeană, activă în Coreea de Sud, Japonia și S.U.A.
Sursa: wiki
Bafta!

3 răspunsuri:
| paty00 a răspuns:

Koreana este ai dreptate http://en.wikipedia.org/wiki/BoA

| BoAfan a răspuns:

Coreeana! - Kwon Boa (născută în 5 noiembrie 1986) cunoscută după numele de scenă BoA, care vine de la "Beat of Angel", este o cântăreață sud-coreeană, activă în Coreea de Sud, Japonia și S. U. A.

| 42002 a răspuns:

Coreeana!