| XatomisX a întrebat:

Fratilor mi se pare mie sau kurt cobain nu se pieptana niciodata laughing? ca la mine daca nu ma pipetan arata ca la ellaughing

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Arăta mișto oricum, voce și mai tare.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Cat de lung ti parul, cati cm?

| XatomisX explică (pentru SymphonyOfDestruction):

| AwakenTheMonster a răspuns (pentru XatomisX):

Iarăşi minţi, mă?

| XatomisX explică (pentru AwakenTheMonster):

Ce mint? am gresit in loc de 19 am scris 29

| Sase a răspuns:

Kurt nu se nimic niciodata.
Totusi n-am de unde sa stiu daca se pieptana sau nu(probabil nu, conform axiomei de mai sus) pentru ca eu nu ma pieptam si nu pot face comparatia intre un par pieptanat si unul nepieptanat. Parul oricum se dascalceste la clatire, de ce sa tragi de el toata ziua?

| Anduu123 a răspuns:

posibil =) Oricum are melodii ff misto

| XatomisX explică (pentru Anduu123):

Imi plac toate albumele happy sunt mare fan \m/

| NegativeCreep a răspuns:

Se spune că nu se pieptena şi nici nu se spăla because he wanted to piss off people.