| Zuzy a întrebat:

Funda! Buna. Ieri seara am auzit o melodie pe Dance fm thinking si tot imi storc creierii si nervii ca sa scot macar un vers. stiu doar "siempre contigo" doar atata imi amintesc pentru ca era o tipa si canta destul de repede si nu ma pricep la spaniola laughing in orice caz nu era romaneasca! Stiu ca nu am dat destule detalii dar, poate si sper ca cineva sa ma ajute. puppy dog eyes. Multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| spinake a răspuns:

Http://www.dancefm.ro/dance-chart/ incearca sa cauti pe yt fiecare melodie si vezi care iti suna cunoscut :)

2 răspunsuri:
| pufosenialili91 a răspuns:

Kiko Navarro - Soñando Contigo

| pufosenialili91 a răspuns:

Descarca aplicatia Soundhound prin magazin play de pe tableta sau smart phone si asa gasesti ce melodie vrei, e o aplicatie excelenta in timp ce canta piesa dai aplicatiei soundhound sa asculte, dar trebuie sa fii aproape de boxa unde canta si ti spune piesa.