| user777 a întrebat:

FUNDA! Care dintre urmatoarele personaje feminine din Pariu cu viata canta mai bine: Ioana (Alina Eremia), Sara (Sore Mihalache), Anca (Cristina Ciobanasu), Monica (Alexia Talavutis), Sofia (Gloria Melu), Diana (Bianca Dragomir), Laura (Monica Odagiu), Andrada (Andrada Popa), Cora (Iuliana Matei), Nadia (Oana Stancu)? Faceti un clasament!

Răspuns Câştigător
| AdryTheBest a răspuns:

Clasament:
1.Sara (Sore Mihalache)
2.Anca (Cristina Ciobanasu)
3.Ioana (Alina Eremia)
4.Monica (Alexia Talavutis)
5.Laura (Monica Odagiu)
6.Sofia (Gloria Melu)
7. Diana (Bianca Dragomir)
8.Cora (Iuliana Matei)
9.Andrada (Andrada Popa)
10.Nadia (Oana Stancu)
happy Gata sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| AdryTheBest a răspuns:

Depinde, mie ca sa fiu sincera imi place la nebunie cum canta Sara si Anca. happy Sper ca te-am ajutat cat de cat! happy

| user777 explică (pentru AdryTheBest):

Fa un clasament intre toate cantaretele de mai sus! Chiar daca unele nu-ti plac.