| Slash14 a întrebat:

Funda. Care firma de chitare este mai buna, Fender sau Gibson? si de ce?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Mie imi plac Fender, pentru ca au gatul mai subtire si imi permit o mai mare viteza.
Cu Gibson, ii contrariul.

1 răspuns:
| Decrepit a răspuns:

Parere pur subiectiva, Fender.Sonorizare mai buna, dozele pentru Fender suna mai clar, asta e tot ce ma intereseaza la o electrica.La acustica, n-am aruncat o privire atat de completa, cat sa-mi dau cu parerea.Totusi,peste astea doua este Ibanez la electrice.