| stefan1993ful a întrebat:

Funda cea/cel care stie cine canta melodia care suna cam asa eeeei i"m sorry for all those things that i did in my life. eeei i"m trieng to fox all the things that i did ..come back my love come back my love ..este o voce feminina cea care canta am auzit-o la Elite Fm

6 răspunsuri:
| n1k a răspuns:

Akent- I'm sorry

| stefan1993ful explică (pentru n1k):

Mersi pentru raspuns dar nu este Akcent am precizat k este o parte feminina cea care canta acea melodie

| n1k a răspuns:

Pai si in Akcent-I'm sorry canta o fata.
Dar daca ai ascultat-o si nu este aceea, ok.

| stefan1993ful explică (pentru n1k):

Descarca~ Nexus radio~ instaleazal ~fa-ti cont ~cauta elite radio fm si asculta o zi postul ala si ai sa aui si tu melodia!

| calecss a răspuns:

Celine Dion - Sorry for love
nu prea se potriveste cu versurile de care ai scris, dar poate te ajuta asta happy

| stefan1993ful explică (pentru calecss):

Mersi pentru raspuns dar nu e Celine Dion cea care canta melodia respectiva.