| stefan1993ful a întrebat:

Funda! Cel care stie cum se numeste melodia care suna cam asa eeeeeeeeeeee i"m sory for all those things that i did in my live ..come back no more, come back no more.i swear. ceva de genu aproximativ este o voce feminina cea care canta Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| stefan1993ful explică:

Am auzit melodia pe Elite Radio ..mai spunea ceva de genu " i"m trying to fix all the thigs that i did.

| ღღღFloryღღღ a răspuns (pentru stefan1993ful):

Eih asta e am incercat si eusad

| stefan1993ful explică (pentru ღღღFloryღღღ):

Multumesc pentru raspuns dar nu este Akcent ..Doar am precizat ca este o ea cea care canta melodia(o voce feminina)..Am auzit-o pe Elite Radio.