| andreea_1536 a întrebat:

Funda! cine imi da si mie versurile in romana de la melodia asta http://www.versuri.ro/versuri/efjfde_miley+cyrus+stay.ht ml

4 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Ţi le traduc eu pe mess dacă vrei. Trimite-mi id-ul tău prin mesaj privat.
Xoxo.

| Edy_7553 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6YAou6K6H-A E un videoclip dar arata versurile in romana si jos versurile in engleza nu am gasit versurile asa ca pe www.versuri.ro dar le poti vedea acolo si mai ai si muzica. Funda! :D

| Edy_7553 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6YAou6K6H-A
E un videoclip dar arata versurile in romana, mai jos in engleza si mai ai si melodia! Funda! :D

| Cristinutzzza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6YAou6K6H-A
aici poti gasi si in romana si in engleza
sper ca ti-am fost de folos :*