| Snickers_3707 a întrebat:

Funda!kiss
cine stie cum pot pune o imagine ca desktop fara sa o salvez?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Pai dai clik stanga pe imaginea respectiva happy
si dai pe penultimul : set as desktop background
happy si apoi iti va aparea pe desktop happy

fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Daca faci chestia cu click dreapta si apply as desktop background iti face poza in mai multe bucati ( tile )
e greu sa salvezi o poza?
o salvezi si apoi o stergi daca vrei

| sunset a răspuns:

Dai clik dreapta pe imagine si selectezi set as desktop background.
Numai bine!

| justagirlll a răspuns:

Dai click dreapta pe imagine si gasesti acolo seteaza ca tapet pentru spatiul de lucru sau ceva de genul
:*

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Pai este foarte simplu.
Daca vrei o poza de pe net. cata pe google sau de unde vrei sa iei poza, dai click dreapta pe poza si dai la set at desktop.
funditabatting eyelashes?