| LeeJiEun a întrebat:

Funda!--Imi doresc foarte mult sa devin cantareata dar mama mea zice ca nu am voce si nu stiu ce...Toata lumea zice ca am o voce superba. Tatal meu a zis ca ma duce la un studio dar vad ca nu sa tinut de promisiiune.sadEu nu le cant ca mi-e rusine dar de fata cu altcineva am curaj.
Ce as putea face?happy

Răspuns Câştigător
| MrLentziu a răspuns:

Fix asta simt si eu doar macar tu ai avut curajul sa le zici asta parintilor eu nici macar curajul nu am si cum sa zic nici nu stiu de am voce faina adica mie imi place cum cant dar mie tare frica...ai putea sa imi dar idul tau sa pove de asta big grin? (daca iti convine bineinteles )

2 răspunsuri:
| LeeJiEun explică:

Ti-am dat id prin mesaj...vb pe messhappy

| eaapustoaika a răspuns:

Nu stiu nici eu ce pot sa fac pentru ca am aceeasi problema imi place cum cant dar nu stiu ce vor zice ceilalti nu stiu daca o sa le placa mie teama si mie. Lasa-mi id tau sa mai vb despre asta daca vrei!