| Seвi a întrebat:

Funda mareee.Cine stie cateva(sau mai multe)melodii (hip-hop romanescwinking ) cu bass de ex Grasu xxL-Full option sau din astea dar sa aiba bass big grin msz :* (am mai pus intrbarea asta laughing ) dar nu puya sau stiu eu care dar NU PUYA

4 răspunsuri:
| Nykwtza a răspuns:

Dj Next - хит лета

Inna - Amazing

INNA - LOVE

Inna - Hot

BassHunter - Saturday

Akon Sexy Beach

Pitbull - I Know You Want Me

Black Eyed Peas - Boom Boom

Dan Balan - Chica Bomb

Lady Gaga - Bad Romance

Yolanda Be Cool - We No Speak Americano

Timbaland-Bounce

Techmaster P. E. B. - Bass Computer

http://www.buzzle.com/articles/best-bass-songs.html (aicea sunt top 40 muzica cu bas! uitete poate iti va placea ceva)

sper ca te-am ajutat;)

| Seвi explică:

Ba da prosti sunteti vi se pare hip-hop romanesc?

| GoD_3780 a răspuns:

benassi_bros-every_single_day
benassi_bros-light
Animal X - Mai Departe De Cer (partea de la inceput 15 sec)
Scooter - Pulstar++
Scooter - Soultrain+++
Hip-Hop: 50cent In My Hood (Produced By C. Styles & Bang Out)
50 Cent - I'm Supposed To Die Tonight (Produced By Eminem)
50 Cent - Ski Mask Way (Produced By Disco D)
50 Cent - A Baltimore Love Thing (Produced By Cue Beats) +++
50 CENT-Blood hound feat Young Buc.
Si bineinteles candy shop

| stefyyfets a răspuns:

Nu stiu romanesclaughing iti dau o sugestie totusiwinking: Lil Jon-Bia Bia[bass terror]love struck